GİTAR KURSU

Klasik gitar- elektro gitar-bas gitar- flemenko gitar-akustik çeşitlerinde öğrenebileceğiniz, herdaim aktif yazılabileceğiniz kurslarımızdır. Batıkentte 2009 yılından buyana birçok müzik okullarına öğrenci yetiştirmiş, nice müzisyenlere elini vermiş bir eğitim merkeziyiz.

Derslerimizden haftada 2 gün birer saat grup veya haftada 1 saat özel birebir olarak faydalanabilirsiniz. Fiyatlandırma için lütfen iletişime geçiniz. Elektro gitar ve bas gitar derslerimiz de grup derslerimiz yoktur.

Gitar öğrenmek isteyenler tarz olarak ister notalı isterseniz global bir gitar dili olan tablature şeklinde veya ritim gitar olarak öğrenebilirsiniz. Tablature tekniği çok yaygınlaşmış, basit ve rahat bir tekniktir. Yalnız Konservatuara girecek olan öğrencilerimize bu tekniği önermiyoruz.

Batıkent, yenimahalle, etimesgut, eryaman,elvankent, çayyolu,ümitköy,keçiören,etlik,demetevler semtlerinde ikamet eden öğrencilerimiz için çok yakınız..

Daha detaylı bilgi için : iletişime geçiniz.

(gitar-kursu-batikent-batıkent-yenimahalle-demetevler-eryaman-etimesgut-elvankent-çayyolu-ümitköy-gitar-eğitimi-notalı-ritim-gitar )