Hakkımızda

Biz kimiz, ne iş yaparız, neredeyiz? Bizimle ilgili merak ettiğiniz her şey burada 🙂

Acapella Müzik olarak ilk 2009 yılında Ankara Batıkent’te kurulduk. Birçok müzik enstrümanı kursları ve Toptan satış mağazamız ile günümüzde hala sizlere hizmet vermekteyiz. Birçok marka ve modelin bayiliği  ile öğrencilerimize daha uygun fiyatlarda enstrüman ve aksesuarları temin etmekteyiz.

Acapella Müzik Olarak bu işi severek ve gönülden yaptığımızı sayfamızı karıştırdığınızda anlayacaksınız.. Akademik eğitmenlerimiz ile sizlere müziği en iyi şekilde ve doğru olarak öğretmeyi  prensip edindik. Ki bunu bizleri ziyarete geldiğiniz zaman daha iyi anlayacaksınız.  Onlarca öğrencimizi müzik okullarını yetiştirdik, birçoğuna ise kendi mesleği yanında müziği hobi edindirdik. Biz sevdik size de sevdirdik. Şuraya hakkımızda 30 sayfa yazı yazsak ne fayda. Bizleri yakından tanımanız için birçok sosyal medyada paylaşımlar yapıyoruz. İnstagram , Facebook , Twitter  Snapchat v.b yerlerden bizleri yakından izleme fırsatı bulabilirsiniz. Dersliklerimizi 7/24 kamera ile izleyebilir ve çocuklarınızın nasıl eğitim aldıklarına şhit olabilirsiniz. Bi bakmışsınız ki hiç aklınızda yokken enstrüman öğrenmek istemişsiniz J Seve seve..

Sizlere en iyi hizmeti verebilmek için her sene kendimizi geliştiriyoruz.  Sabırla okuduğunuz için sizlere Teşekkür ediyoruz.